Υπάρχουν χρήσιμοι άνθρωποι σήμερα στην κοινωνία, στη γειτονιά μας, αρκεί να κοιτάξουμε γύρω μας και θα τους βρούμε
![freelance-writer-07](https://tedspiliotis.com/wp-content/uploads/2023/12/freelance-writer-07.png)
Τα βιβλία
Το βιβλίο “Ο μοναχός που έγινε CEO” έχει μεταφραστεί και εκδοθεί στην Αγγλική, Σερβική και Ουκρανική γλώσσα. Το Βιβλίο “ Από το Μανχάτταν στο Άγιο Όρος” έχει μεταφραστεί και εκδοθεί στην Αγγλική, Ουκρανική και Ρουμάνικη γλώσσα.
Όταν δεν έχεις χρόνο για τον εαυτό σου, δεν μπορείς να πάρεις καθαρές αποφάσεις